Смартфон OPPO Find X3 Pro 256 ГБ / 12 ГБ
Відео 21Фото 12 |
Великий і дорогий фотофлагман з топовими характеристиками по всіх фронтах. Модель володіє 10-бітної AMOLED-панеллю калібру 6.7 дюймів по діагоналі з високою роздільною здатністю відображуваної картинки 3216х1440 пікселів, частотою оновлення 120 Гц і вигнутими боковинами. У характеристиках дисплея заявлений 100-відсоткове охоплення колірного простору DCI-P3. Додатково в ньому реалізована технологія "розгону" сенсора O-Sync, яка підвищує швидкість синхронізації екрану і процесора, пропонуючи більш чутливий відгук на торкання.
Продуктивністю праці OPPO Find X3 Pro заправляє топовий мобільний процесор Snapdragon 888 5g.оперативної пам'яті смартфону дісталося 12 ГБ (типу LPDDR5), постійної — 256 ГБ (стандарту UFS 3.1). Основний упор в моделі поставлений на основну квадрокамеру. Ведучий і ширококутний модулі з її складу мають дозвіл по 50 МП. Картину доповнюють телевік 13 МП з дворазовим наближенням і 3 МП мікромодуль (камера-мікроскоп зі збільшенням 60х).
Селфі-кадри смартфон робить на об'єктив 32 МП фронталки. У "паспорті" моделі прописана пило - і вологозахист IP68, перелік позитивних якостей апарату підкріплюється найсвіжішим поколінням бездротових комунікацій (включаючи Wi-Fi 6E і Bluetooth v 5.2). Батарея девайса ємністю 4500 мАгод швидко заряджається по дроту (65 Вт) і підтримує прискорену процедуру бездротової зарядки (30 Вт).
Купити OPPO Find X3 Pro 256 ГБ / 12 ГБ
Усі ціни 6 →Oppo Find X3 Pro Telefon Komórkowy Czarny 256 GB 5991348 | 1 889 zł |
Smartfon Oppo Find X3 Pro 5G 8/256GB Niebieski (FINDX3PRO5G256BLUE) | 2 097 zł |
OPPO Find X3 Pro 5G - 12 GB RAM i 256 GB pamięci SIM smartfon bez karty SI | 2 383 zł |
OPPO Find X3 PRO - Blue Sbloccato Senza Branding CPH2173 | 4 485 zł |
Oppo Find X3 Pro 5G 12 GB/256 GB Blue EU OPPOFINDX3PRO12256BLUEEU | 2 121 zł |
Oppo Find X3 Pro 5G 12 GB / 256 GB Black EU OPPOFINDX3PRO12256BLACKEU | 2 648 zł |