Смартфон OnePlus 9 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 33Фото 15 |
OnePlus 9 256 ГБ / 8 ГБ
128 ГБ / 8 ГБ256 ГБ / 8 ГБ
2021 рік9-е поколіннягарний звук120 ГцNFCбез microSDfast chargeпотужна зарядкабездротова зарядкастереоUSB C 3 fastнемає 3.5 ммUFS 3.1Wi-Fi 6
Екран:6.55 ", 2400x1080 (20:9), 402 ppi, 120 Гц
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Snapdragon 888 5G
Камера:3 модулі, 48 МП, + 50 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, уповільнена зйомка
Акумулятор:4500 мАгод
Вага:192 г
Безрамковий Fluid AMOLED дисплей. Сканер відбитків вбудований в дисплей. Скло Gorilla Glass 5. 120 Гц дисплей. Процесор Snapdragon 888. 12 ГБ ОЗП. Швидка внутрішня пам'ять. Підтримка HDR10+ та DC Dimming. Швидка зарядка.
Немає роз'єму для навушників. NFC тільки у глобальній версії. Бездротова зарядка тільки у європейській версії.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія OnePlus 9-е поколінняПорівняти в таблиці →
від 1 461 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.7 ", 525 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 197 г
від 2 999 zł
гарний звук, 5G, 6.55 ", 402 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 50 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 192 г
від 2 808 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.7 ", 525 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 197 г
від 2 899 zł
гарний звук, 5G, 6.55 ", 402 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 50 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 192 г
Відеоогляди
Realme 9 Pro+ vs OnePlus Nord 2 - porównanie, Krótka Mobzilla odc. 109 [+KONKURS - zakończony]
28 лютого 202280 312 переглядів
OnePlus 9 PRO, robi najlepsze zdjęcia?
14 вересня 202113 245 переглядів
OnePlus 9 czy 9 Pro? Którego wybrać?
23 березня 2021324 946 переглядів
OnePlus 9 czy One Plus 9 Pro. Który wybrać?
20 травня 202115 022 перегляда
Nowe OnePlusy oczami fanboya - OnePlus 9 i OnePlus 9 Pro
30 березня 202119 953 перегляда
OnePlus 9 i 9 Pro | Premiera i pierwsze wrażenia – dobrze, ale dość drogo?
23 березня 202119 459 переглядів
OnePlus 9 - RECENZJA - Tańszy = Bardziej opłacalny? - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
5 травня 202125 911 переглядів
باشترین مۆبایلی ساڵی 2021!!؟ OnePlus 9 Pro kurdish
23 березня 202114 767 переглядів
Royalty⚡️(4K) | 5 Finger + Gyroscope | 60 Fps BGMI MONTAGE | Oneplus,9R,9,8T,7T,7,6T,8,N105G,N100
14 березня 20238 693 перегляда
iQoo Neo 9 Pro Full Review - In Telugu || Better Than Oneplus 12R..?
3 березня11 147 переглядів
Legends Never Die⚡️| 5 Finger + Gyroscope | 60 Fps BGMI MONTAGE | Oneplus,9R,9,8T,7T,7,6T,8,N105G
17 травня 20239 504 перегляда
Hot Girl Bummer⚡️| 5 Finger + Gyroscope | 60 Fps BGMI MONTAGE|Oneplus,9R,9,8T,7T,7,6T,8,N105G,N100
7 червня 20232 539 переглядів
Jump Shot II BGMI MONTAGE II OnePlus 9,9R,8T,7T,7,6T,8,N105G,N100,Nord,5T,
16 серпня 2022609 переглядів
I Don't Like This Type Of Editing | @ReaLEkaro | 60 FPS BGMI MONTAGE | meBOTop
29 січня 2023901 перегляд
EXCUSE - AP |REDMI NOTE 10S 2022 BGMI MONTAGE |REDMI NOTE 10S PUBG TEST |REDMI NOTE 10S BGMI TEST
21 грудня 2022981 перегляд
OnePlus 9 BGMI Test 2024 [FPS, Heat, Battery & Screen Recording Test]
12 грудня 20233 915 переглядів
Motorola Edge 30 Fusion VS OnePlus 9
30 січня 20233 928 переглядів
⚡POWERED GAME IN ONEPLUS 11R || ♥️BGMI MONTAGE ONEPLUS 11R || 90FPS SMOOTH GAMEPLAY
10 жовтня 20235 669 переглядів
How Not To Panic | BGMI MONTAGE | Solo Vs Squad | OnePlus,9R,9,8T,7T,,7,6T,8,N105G,N100,Nord,5T
21 листопада 2023604 перегляда
AP Dhillon-Spaceship ⚡️| BGMI MONTAGE | OnePlus,9R,9,8T,7T,7,6T,8, N105,N100,Nord,5T,NeverSettle
21 грудня 2022221 перегляд
AP DHILLON - EXCUSES | BGMI MONTAGE | ROiD GAMING | OnePlus,9R,9,8T,7T,,7,6T,8,N105G,N100,Nord,5T
25 квітня 2023436 переглядів
Oneplus 9 Pro 12/256 5g Second hand available with warranty#oneplus#oneplus9pro#shorts#trending#888
30 січня 2023390 переглядів
Lose Control ⚡️ 60FPS BGMI MONTAGE | OnePlus,9R,9,8T,7T,,7,6T,8,N105G,N100,Nord,5T, Neversettle
23 вересня 2022154 перегляда
INDUSTRY BABY ⚡ | BGMI MONTAGE | ROiD GAMING | OnePlus,9R,9,8T,7T,,7,6T,8,N105G,N100,Nord,5T,Never
5 квітня 2023245 переглядів
LEGENDS NEVER DIE⚡|| 4 Finger + Gyroscope | 60Fps BGMI MONTAGE | Oneplus,9R,9,8,8T,7T,7,6T,8,N105G,
30 січня 2023446 переглядів
Gangsta's Paradise BGMI 60 FPS Montage | OnePlus,9R,9,8T,7T,,7,6T,8,N105G,N100,Nord,5T
27 червня 20232 035 переглядів
Reflex like Jonathan gaming BGMI MONTAGE | OnePlus,9R,9,8T,7T,,7,6T,8,N105G,N100,Nord,5T,NeverSettle
6 вересня 2022466 переглядів
OnePlus 9 5G | Smart phone #unboxing @CouplesLoverBD
10 лютого 2023841 перегляд
YOU PANIC, YOU DIE ❤️ | BGMI MONTAGE | OnePlus,9R,9,8T,7T,,7,6T,8,N105G,N100,Nord,5T,NeverSettle
7 листопада 2022127 переглядів
OnePlus 9 Pro Unboxing || Paidi's World
21 липня 20221 169 переглядів
Insane X Peli Waar⚡️60 FPS BGMI Montage || OnePlus 9R,9,8,8T,6T,7T,7,8,N105G,N100,Nord,5NeverSettle
18 жовтня 2022287 переглядів
Rs.1999 లో Oneplus earphones || OnePlus Bullets Wireless Z2 Unboxing & Review || E#27
16 квітня 20221 557 562 перегляда
One plus 9pro 5G unboxing @srirambookstall5307 @OnePlusIndiamobile @OnePlusTech @best smart phone 5G
8 листопада 2022761 перегляд
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації OnePlus 9
Ціни на OnePlus 9 |
---|---|---|---|---|
OnePlus 9 128 ГБ / 8 ГБ | від 2 999 zł | 1 пропозиція | ||
OnePlus 9 256 ГБ / 8 ГБ | від 2 899 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 2 999 zł
гарний звук, 5G, 6.55 ", 402 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 50 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 192 г
від 1 599 zł
гарний звук, 5G, 6.28 ", 419 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 179 г
від 2 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.73 ", 521 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4600 мАгод, 204 г
від 1 461 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.7 ", 525 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 197 г
від 4 093 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 519 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 348 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод