Смартфон OnePlus Nord CE 3 Lite 5G 128 ГБ
Відео 4Фото 8 |
Купити OnePlus Nord CE 3 Lite 5G 128 ГБ
Усі ціни 38 →OnePlus Nord CE 3 Lite 5G 8 GB RAM 128 GB Smartfon bez Simlocka z potrójny | 899 zł |
ONEPLUS Smartfon ONEPLUS Nord CE 3 Lite 5G 8/128GB Zielony | 919 zł |
OnePlus Nord CE 3 Lite 5G 128GB/8GB - Chromatic Grey | 1 299 zł |
Smartfon OnePlus Nord CE 3 Lite 8/128GB 6,72" 120Hz 108Mpx 5G Chromatic Gr | 1 399 zł |
Smartfon OnePlus Nord CE 3 Lite 5G 8/128GB Zielony GS-T-OPS-0041 | 918 zł |
OnePlus Nord CE 3 Lite 5G є симпатичним смартфоном з урівноваженими характеристиками, який знайде своїх шанувальників серед широкої аудиторії.
Швидкий IPS-екран
Модель доступна у двох колірних варіантах: пастельно-лаймовому та класичному чорному. Його передню панель займає 6.72-дюймовий IPS-екран з роздільною здатністю 2400x1080 пікселів і частотою оновлення до 120 Гц. У центральній верхній частині екрану розташований острівець із 16-мегапіксельною фронтальною камерою.
Псевдоподвійна камера
Хоча задня панель смартфона імітує наявність подвійної камери, насправді пристрій оснащений трьома основними камерами, включаючи 108-мегапіксельний сенсор Samsung ISOCELL HM6, доповнений двома 2-мегапіксельними датчиками для макрозйомки та створення боке. Незважаючи на скромні очікування, алгоритми ІІ допомагають досягти максимально якісних знімків.
Швидка дротова зарядка 67 Вт
Як процесор у OnePlus Nord CE 3 Lite 5G використовується Snapdragon 695 5G, доповнений 8 ГБ оперативної пам'яті та 128 ГБ вбудованої пам'яті з можливістю розширення через гібридний слот. Смартфон також оснащений стереозвуком, NFC та акумулятором на 5000 мАгод, що підтримує швидку провідну зарядку на 67 Вт, що дозволяє зарядити батарею до 80% всього за півгодини. Цей смартфон пропонує чудове співвідношення ціни та якості в середньому ціновому діапазоні.