Смартфон Poco X4 Pro 5G 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 47Фото 8 |
Майже стовідсотковий клон смартфона впевненої середньої руки Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5g з відмінностями від оригіналу в плані «переобліцовки» корпусу. Родзинкою моделі в зовнішньому вигляді стала чорна вставка майже у всю ширину корпусу в області розташування основної камери. Тильний фотомодуль смартфона складений з тріо датчиків зображення 108 + 8 + 2 МП. Селфі-камера у Poco X4 Pro 5g 128GB» посаджена " в острівний отвір екрану.
У ролі екрану тут використовували AMOLED-панель з розмірами 6.67 дюймів по діагоналі, роздільною здатністю 2400х1080 пікселів і високою частотою оновлення 120 Гц. Передню сторону корпусу мобільного пристрою встеляє загартоване скло Gorilla Glass v5. За пристойну продуктивність смартфона відповідає зв'язка восьмиядерного чіпсета Snapdragon 695 5g, графіки Adreno 619 і 6/128 ГБ пам'яті. Під навантаженнями залишатися девайсу в "холодному розумі" допомагає система охолодження LiquidCool 1.0 Plus. У числі іншого модель обзавелася NFC-чіпом, бічним дактилоскопічним сканером, фірмовим ІЧ-портом. Акумуляторна батарея смартфона ємністю 5000 мАгод підтримує швидку 67-ватну зарядку-до 100% апарат заряджається всього за 41 хв.
Купити Poco X4 Pro 5G 128 ГБ / 6 ГБ
Усі ціни 7 →POCO X4 Pro 5G 169 cm 667" Hybrid Dual SIM Android 11 USB Type-C 6 GB 128 | 1 006 zł |
Smartfon POCO X4 Pro 5G 6/128GB Czarny (mi20220520143237) | 1 589 zł |
Smartfon Xiaomi Poco X4 Pro, 5G, 6/128 GB, czarny | 1 551 zł |
Xiaomi Poco X4 Pro 5G Dual Sim 6GB RAM 128GB - Laser Black | 1 499 zł |
POCO X4 Pro 5G 6/128GB Czarny | 1 000 zł |
Smartfon Xiaomi Poco X4 Pro, 5G, 6/128 GB, czarny | 1 784 zł |
Xiaomi Poco X4 Pro 5G Dual Sim 6GB RAM 128GB - Poco Yellow | 1 999 zł |
За зразок для наслідування при розробці даної моделі взяли популярний смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G і переодягли його в новий «одяг». За підсумком вийшов знаковий пристрій впевненого середнього рівня.
Родзинка у зовнішності
Родзинкою зовнішності Poco X4 Pro 5G стала велика чорна вставка на задній частині корпусу. На ній красується напис «POCO» і розташоване тріо основної камери: провідний сенсор на 108 МП, ультраширококутник на 8 МП і допоміжний датчик для розмиття фону з роздільною здатністю 2 МП. Об'єктив фронтальної камери вписали в острівний отвір по центру верхнього сегмента дисплея.
Соковитий AMOLED-екран
Екраном для девайса послужила AMOLED-панель з розмірами по діагоналі 6.67 дюймів і частотою оновлення 120 Гц. Єдина претензія до дисплея — робота в режимі Always On лише протягом 10 сек., після чого картинка на екрані гасне. У плані передачі кольорів та швидкості відгуку претензій до панелі немає жодних. До пари дисплею смартфон оснастили продуктивною «залізною» зв'язкою з восьмиядерного процесора Snapdragon 695 5G і 6/128 ГБ пам'яті з гібридним лотком розширення внутрішнього сховища. Також в моделі застосовується система охолодження LiquidCool 1.0 Plus.
Швидка зарядка
З турботами по автономному енергопостачанню пристрою ефективно справляється місткий акумулятор на 5000 мАгод. Щоб довго не кувати поряд розетки, батарея заряджається в прискореному темпі на потужності 67 Вт — з повністю порожнього бака до повної зарядки потрібно усього приблизно 41 хв. Приємні доповнення в конструкції апарату — бортовий NFC-чип, голосисті стереодинаміки, бічний сканер відбитка пальця та ІЧ-порт.
Модификації Poco X4 Pro 5G
Ціни на Poco X4 Pro 5G |
---|---|---|---|---|
Poco X4 Pro 5G 128 ГБ / 6 ГБ | від 1 000 zł | 7 пропозицій | ||
Poco X4 Pro 5G 256 ГБ / 8 ГБ | від 1 405 zł | 3 пропозиції |