Смартфон Poco C65 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 3Фото 23 |
Недорогий смартфон від бренду Poco, випущений під завісу 2023 року. Втім, процесор "під капотом" у моделі набагато старший - "восьмиядерник" MediaTek Helio G85 ставиться в мобільні пристрої з 2020 року. Він ув'язнений під виконання невибагливих завдань без претензії на ігрову продуктивність. Оперативна пам'ять у смартфоні має 6 ГБ, а місткість штатного сховища даних становить 128 ГБ.
Відмовившись від послуг другої SIM-картки, користувач має право встановити в слот розширення картку microSD. Екран смартфона має розміри по діагоналі 6.74 дюймів, транслює картинку в роздільній здатності HD+ (1600х720 пікселів), може похвалитися збільшеною частотою оновлення (90 Гц). На тильній панелі корпусу Poco C65 128GB видніються два «очі» основної камери: 50 МП провідного сенсора зображення та 2 МП макродатчика. Також модель оснащується NFC-чіпом, бічним дактилоскопічним сканером і акумулятором на 5000 мАгод. Батарея пристрою підтримує прискорену зарядку потужністю 18 Вт, проте «з коробки» смартфона поставляється з 10-ватним адаптером живлення.
Купити Poco C65 128 ГБ / 6 ГБ
Усі ціни 25 →Xiaomi Poco C65 smartfon 6 128 GB No Contract Cell Phone 674" wyświetlacz | 601 zł |
Smartfon POCO C65 6/128GB Czarny GS-T-XIA-1120 | 499 zł |
Smartfon XIAOMI Poco C65 6/128GB 6.74" 90Hz Czarny | 499 zł |
Smartfon XIAOMI Poco C65 6/128GB 6.74" 90Hz Czarny MZB0FKVEU | 499 zł |
Модификації Poco C65
Ціни на Poco C65 |
---|---|---|---|---|
Poco C65 128 ГБ / 6 ГБ | від 494 zł | 26 пропозицій | ||
Poco C65 256 ГБ / 8 ГБ | від 538 zł | 36 пропозицій |