Smartfon Poco C65 128 GB / 6 GB
Wideo 3Zdjęcia 23 |
Niedrogi smartfon marki Poco, wydany pod koniec 2023 roku. Jednak procesor „pod maską” modelu jest znacznie starszy – ośmiordzeniowy MediaTek Helio G85 instalowany jest w urządzeniach mobilnych od 2020 roku. Został zaprojektowany do wykonywania niewymagających zadań bez pretensji do wydajności w grach. Smartfon ma 6 GB pamięci RAM, a standardowa pojemność przechowywania danych wynosi 128 GB.
Odmawiając korzystania z drugiej karty SIM, użytkownik ma prawo zainstalować kartę microSD w gnieździe rozszerzeń. Ekran smartfona ma przekątną 6,74 cala, wyświetla obraz w rozdzielczości HD+ (1600x720 pikseli) i może pochwalić się podwyższoną częstotliwością odświeżania (90 Hz). Na tylnym panelu obudowy Poco C65 128 GB widoczne są dwa „oczy” głównego aparatu: główny sensor obrazu 50 MP i makrosensor 2 MP. Dodatkowo model wyposażono w chip NFC, boczny skaner linii papilarnych oraz akumulator o pojemności 5000 mAh. Bateria urządzenia obsługuje szybkie ładowanie o mocy 18 W, ale po wyjęciu z pudełka smartfon wyposażony jest w zasilacz o mocy 10 W.
Kup Poco C65 128 GB / 6 GB
Wszystkie ceny 25 →Xiaomi Poco C65 smartfon 6 128 GB No Contract Cell Phone 674" wyświetlacz | 601 zł |
Smartfon POCO C65 6/128GB Czarny GS-T-XIA-1120 | 499 zł |
Smartfon XIAOMI Poco C65 6/128GB 6.74" 90Hz Czarny | 499 zł |
Smartfon XIAOMI Poco C65 6/128GB 6.74" 90Hz Czarny MZB0FKVEU | 499 zł |
Modyfikacje Poco C65
Ceny na Poco C65 |
---|---|---|---|---|
Poco C65 128 GB / 6 GB | od 494 zł | 26 oferty | ||
Poco C65 256 GB / 8 GB | od 538 zł | 36 oferty |