Карта пам'яті Samsung PRO Plus microSDXC 2023 128 ГБ (MB-MD128SA/EU)
Фото 9 |
Samsung PRO Plus microSDXC 2023 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung PRO Plus microSDXC 2023 128 ГБ
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung PRO Plus karta pamięci microSD MB-MD128SA/EU 128 GB UHS-I U3 Full | 68 zł |
Samsung PRO Plus microSDXC 128GB UHS-I U3 V30 A2 + adapter SD (MB-MD128SA/ | 70 zł |
SAMSUNG Karta pamięci + adapter SAMSUNG microSDXC 128GB PRO Plus MB-MD128S | 80 zł |
Samsung Pro PLUS microSDXC 128GB UHS-I U3 [Zapis 130MB/s Odczyt 180MB/s] w | 68 zł |
Karta pamięci SAMSUNG Pro Plus microSDXC 128GB + Adapter | 86 zł |
ще 17 пропозицій
Модификації Samsung PRO Plus microSDXC 2023
Ціни на Samsung PRO Plus microSDXC 2023 |
---|---|---|---|---|
Samsung PRO Plus microSDXC 2023 128 ГБ | від 68 zł | 22 пропозиції | ||
Samsung PRO Plus microSDXC 2023 256 ГБ | від 99 zł | 26 пропозицій | ||
Samsung PRO Plus microSDXC 2023 512 ГБ | від 194 zł | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →