Карта пам'яті Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3 64 ГБ (MB-MC64GA/RU)
Фото 4 |
Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3 64Gb |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Кращий друг смартфона
Щоб задовольнити потрібні фанатів смартфонів Samsung, корейська компанія розширила і без того багатий асортимент товарів картами пам'яті. EVO Plus повністю відповідає своїй назві, мабуть, являючись самою цікавою MicroSD картою в лінійці, поєднуючи в собі спринтерську швидкість, патронташ з додаткових функцій і демократичну ціну.
4К і RAW? Без проблем!
Samsung Plus EVO належить до класу U3, самому швидкому серед карт MicroSD, тому їй без проблем дається запис 4К-відео з високим бітрейтом, зйомка в RAW і інші завдання, де важливо швидко «перевертати» великими об'ємами даних.
Спринтерська швидкість
Згідно з паспортними даними швидкість читання складає близько 100 МБ/с, запис на рівні 60 МБ/с. При цьому мінімально стійкий темп обміну інформацією складає 30 МБ/с. Скопіювати ролик вагою 3 ГБ на сумісний пристрій можна десь за 38 сек. Це один з кращих швидкісних показників на ринку. Загалом Plus EVO на 64 ГБ може вмістити в себе 3 ГБ відео формату 4К і понад 14 тисяч фотографій.
Не боїться води, випромінювання і перепадів температури
Всілякі системи захисту на озброєнні у моделі дають змогу зберегти працездатність носія інформації навіть при виході з ладу девайса, яким флешка була екіпірована. Судіть самі, їй не страшні ні морська вода (при зануренні не більше ніж на 72 години), ні електромагнітні хвилі, ні рентгенівське випромінювання, ні сильні перепади температур (від -25 до + 85 градусів за Цельсієм).
Модификації Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3
Ціни на Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3 |
---|---|---|---|---|
Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3 64 ГБ | від 73 zł | 1 пропозиція | ||
Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3 128 ГБ | від 70 zł | 4 пропозиції | ||
Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3 256 ГБ | від 114 zł | 1 пропозиція | ||
Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3 512 ГБ | від 294 zł | 2 пропозиції |