Карта пам'яті Samsung Pro Endurance microSDHC UHS-I U1 V10 32 ГБ (MB-MJ32KA)
Фото 6 |
Samsung Pro Endurance microSDHC UHS-I U1 V10 32GB |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung Pro Endurance microSDHC UHS-I U1 V10 32 ГБ
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SAMSUNG PRO Endurance 32 GB microSDHC UHS-I U1 100 MB/s karta pamięci moni | 39 zł |
SAMSUNG Karta pamięci SAMSUNG Pro Endurance microSDHC 32GB MB-MJ32KA/EU | 50 zł |
Samsung PRO Endurance microSD/SD - 100MB/s - 32GB | 48 zł |
Samsung PRO Endurance microSDHC 32GB wersja 2022 RF-SDMIC-SAM-118 | 50 zł |
Samsung Samsung PRO Endurance 2022 microSD karta pamięci MB-MJ32KA/EU | 49 zł |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →