Karta pamięci Samsung Pro Endurance microSDHC UHS-I U1 V10 32 GB (MB-MJ32KA)
Zdjęcia 6 |
Samsung Pro Endurance microSDHC UHS-I U1 V10 32GB |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung Pro Endurance microSDHC UHS-I U1 V10 32 GB
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG PRO Endurance 32 GB microSDHC UHS-I U1 100 MB/s karta pamięci moni | 43 zł |
SAMSUNG Karta pamięci SAMSUNG Pro Endurance microSDHC 32GB MB-MJ32KA/EU | 50 zł |
Samsung PRO Endurance microSD/SD - 100MB/s - 32GB | 48 zł |
Samsung PRO Endurance microSDHC 32GB wersja 2022 RF-SDMIC-SAM-118 | 50 zł |
Karta pamięci SAMSUNG Pro Endurance microSDHC 32GB + Adapter | 50 zł |
pokaż 14 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →