Karta pamięci Samsung Pro Plus SDXC 2021 64 GB (MB-SD64K)
Zdjęcia 5 |
Samsung Pro Plus SDXC 2021 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Samsung Pro Plus SDXC 2021
Ceny na Samsung Pro Plus SDXC 2021 |
---|---|---|---|---|
Samsung Pro Plus SDXC 2021 32 GB | od 60 zł | 1 oferta | ||
Samsung Pro Plus SDXC 2021 64 GB | od 56 zł | 1 oferta | ||
Samsung Pro Plus SDXC 2021 128 GB | od 94 zł | 8 oferty | ||
Samsung Pro Plus SDXC 2021 256 GB | od 149 zł | 28 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →