Карта пам'яті Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 512 ГБ (MB-MD512SB/WW)
Фото 6 |
Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 512Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 512 ГБ
Усі ціни 24 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SAMSUNG PRO Plus microSD 512Go 2023 MB-MD512SB/WW | 234 zł |
SAMSUNG Karta pamięci SAMSUNG MB-MD512SB/WW microSD PRO Plus 512GB + czytn | 239 zł |
Samsung PRO Plus SD + USB Card Reader - 180MB/s - 512GB | 265 zł |
Samsung Karta pamięci microSD PRO Plus MB-MD512SB/WW 512GB + czytnik SFSAM | 363 zł |
Samsung Samsung PRO Plus 2023 microSD karta pamięci z czytnikiem MB-MD512S | 259 zł |
ще 19 пропозицій
Модификації Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023
Ціни на Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 |
---|---|---|---|---|
Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 128 ГБ | від 109 zł | 27 пропозицій | ||
Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 256 ГБ | від 165 zł | 18 пропозицій | ||
Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 512 ГБ | від 234 zł | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →