Karta pamięci Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 512 GB (MB-MD512SB/WW)
Zdjęcia 6 |
Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 512Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 512 GB
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG PRO Plus microSD 512Go 2023 MB-MD512SB/WW | 234 zł |
SAMSUNG Karta pamięci SAMSUNG MB-MD512SB/WW microSD PRO Plus 512GB + czytn | 239 zł |
Samsung Karta pamięci microSD PRO Plus MB-MD512SB/WW 512GB + czytnik SFSAM | 363 zł |
Samsung Samsung PRO Plus 2023 microSD karta pamięci z czytnikiem MB-MD512S | 259 zł |
Samsung Pro PLUS microSDXC 512GB UHS-I U3 [Zapis 130MB/s Odczyt 180MB/s] z | 296 zł |
pokaż 18 ofert
Modyfikacje Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023
Ceny na Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 |
---|---|---|---|---|
Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 128 GB | od 109 zł | 26 oferty | ||
Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 256 GB | od 165 zł | 18 oferty | ||
Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 512 GB | od 234 zł | 24 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →