Karta pamięci Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 128 GB (MB-MD128SB/WW)
Zdjęcia 7 |
Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 128Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 128 GB
Wszystkie ceny 27 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung PRO Plus microSD 128Go 2023 MB-MD128SB/WW | 127 zł |
SAMSUNG Karta pamięci SAMSUNG MB-MD128SB/WW microSD PRO Plus 128GB + czytn | 120 zł |
Samsung PRO Plus SD + USB Card Reader - 180MB/s - 128GB | 124 zł |
Samsung Karta pamięci microSD PRO Plus MB-MD128SB/WW 128GB + czytnik SFSAM | 128 zł |
Samsung Samsung PRO Plus 2023 microSD karta pamięci z czytnikiem MB-MD128S | 109 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023
Ceny na Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 |
---|---|---|---|---|
Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 128 GB | od 109 zł | 27 oferty | ||
Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 256 GB | od 165 zł | 18 oferty | ||
Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 512 GB | od 234 zł | 25 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →