Karta pamięci Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 256 GB (MB-MD256SB/WW)
Zdjęcia 6 |
Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 256Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 256 GB
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta pamięci Samsung 256 GB Pro Plus Micro SDXC 2023 do 180/130 MB/s z od | 165 zł |
SAMSUNG Karta pamięci SAMSUNG MB-MD256SB/WW microSD PRO Plus 256GB + czytn | 170 zł |
Samsung Samsung PRO Plus 2023 microSD karta pamięci z czytnikiem MB-MD256S | 179 zł |
Samsung Pro PLUS microSDXC 256GB UHS-I U3 [Zapis 130MB/s Odczyt 180MB/s] z | 177 zł |
No name SAMSUNG Pamiec Micro SD 256GB PRO Plus z | 244 zł |
pokaż 13 ofert
Modyfikacje Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023
Ceny na Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 |
---|---|---|---|---|
Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 128 GB | od 109 zł | 26 oferty | ||
Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 256 GB | od 165 zł | 18 oferty | ||
Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 512 GB | od 234 zł | 24 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →