Karta pamięci SanDisk High Endurance microSD U3 256 GB (SDSQQNR-256G-GN6IA)
SanDisk High Endurance microSDXC U3 256Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk High Endurance microSD U3 256 GB
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk High Endurance microSDXC 256GB V30 + Adapter RF-SDMIC-SND-223 | 157 zł |
Karta pamięci SANDISK MicroSDXC 256GB | 157 zł |
SanDisk HIGH ENDURANCE microSDXC 256GB V30 | 157 zł |
Karta pamięci SANDISK MicroSDXC 256GB 183568 | 157 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje SanDisk High Endurance microSD U3
Ceny na SanDisk High Endurance microSD U3 |
---|---|---|---|---|
SanDisk High Endurance microSD U3 32 GB | od 34 zł | 16 oferty | ||
SanDisk High Endurance microSD U3 64 GB | od 44 zł | 16 oferty | ||
SanDisk High Endurance microSD U3 128 GB | od 71 zł | 18 oferty | ||
SanDisk High Endurance microSD U3 256 GB | od 150 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →