Karta pamięci SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 64 GB (SDCFSP-064G-G46D)
Zdjęcia 3 |
SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 64 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta SanDisk Extreme PRO CFast 64 GB (SDCFSP-064G-G46D) | 660 zł |
Karta pamięci SanDisk CFast 2.0 64GB Extreme PRO VPG 130 525/430 MB/s | 770 zł |
Karta SanDisk Extreme PRO CFast 64 GB (SDCFSP-064G-G46D) | 677 zł |
Modyfikacje SanDisk Extreme Pro CFast 2.0
Ceny na SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 64 GB | od 660 zł | 3 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 128 GB | od 700 zł | 5 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 256 GB | od 1 055 zł | 4 oferty | ||
SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 512 GB | od 1 279 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →