Karta pamięci Kingston microSD Canvas Select Plus 128 GB
Wideo 2 |
Kingston microSDXC Canvas Select Plus 128Gb |
|
Karta pamięci o zrównoważonym charakterze, naostrzona do użytku w połączeniu ze smartfonami, sprzętem foto i wideo. Dysk należy do 10 klasy prędkości i jest oznaczony klasą nagrywania wideo V10, co gwarantuje stabilną prędkość zapisu danych przy wartościach nie niższych niż 10 MB/s. W operacjach odczytu informacji strzałka prędkościomierza podczas korzystania z Kingston microSDXC Canvas Select Plus 128Gb może osiągnąć 100 MB/s.
Ponadto pendrive szybko obsługuje aplikacje mobilne, dla których została przypisana odpowiednia klasa A1. Karta pozostaje sprawna w trudnych warunkach pracy - modele są odporne na wahania temperatury w szerokim zakresie od -25°C do +85°C, prześwietlenia, nurkowanie pod wodą na głębokość jednego metra przez pół godziny. Amerykański producent udziela na produkt dożywotniej ograniczonej gwarancji - w przypadku awarii dysku użytkownik ma prawo skontaktować się z autoryzowanym serwisem, w którym pendrive zostanie wymieniony na nowy. Dostępność adaptera kalibru SD w pakiecie karty pamięci zależy od konkretnego sklepu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Kup Kingston microSD Canvas Select Plus 128 GB
Wszystkie ceny 38 →Kingston Canvas Select Plus SDCS2/128GBSP Karta Pamięci MicroSD 128GB Czar | 51 zł |
Kingston Canvas Select Plus microSD/SD - 100MB/s - 128GB | 55 zł |
Kingston Karta pamięci microSD 128GB Canvas Select Plus 100MB/s Adapter SF | 42 zł |
Kingston microSDXC Canvas Select Plus 128GB 100R Class 10 UHS-I RF-SDMIC-K | 46 zł |
Karta pamięci KINGSTON Canvas Select Plus microSDXC 128GB + Adapter | 46 zł |
Modyfikacje Kingston microSD Canvas Select Plus
Ceny na Kingston microSD Canvas Select Plus |
---|---|---|---|---|
Kingston microSD Canvas Select Plus 32 GB | od 20 zł | 13 oferty | ||
Kingston microSD Canvas Select Plus 64 GB | od 23 zł | 47 oferty | ||
Kingston microSD Canvas Select Plus 128 GB | od 40 zł | 40 oferty | ||
Kingston microSD Canvas Select Plus 256 GB | od 79 zł | 36 oferty | ||
Kingston microSD Canvas Select Plus 512 GB | od 159 zł | 32 oferty |