Karta pamięci Kingston SDXC Canvas Go! Plus 64 GB (SDG3/64GB)
Zdjęcia 5 |
Kingston SDXC Canvas Go! Plus 64Gb |
|
Szybka, pełnowymiarowa karta pamięci SD do użytku w kamerach pokładowych, kamerach i innym odpowiednim sprzęcie. W trybie zapisu danych Kingston SDXC Canvas Go! Plus 64Gb ma prędkość 70 MB/s, przy odczycie – ponad 170 MB/s. Należy pamiętać, że te liczby są „paszportowe”, a rzeczywista prędkość modelu może różnić się od deklarowanej. Napęd jest oznaczony UHS-I Class 3 (U3) i V30. Przenoszą informacje o minimalnej gwarantowanej prędkości liniowej nagrywania co najmniej 30 MB/s, dzięki czemu karta pamięci nadaje się do pracy z wideo w rozdzielczościach 4K, a nawet 8K (przy szybkości klatek do 30 kl./s). Pod względem wytrzymałości pendrive charakteryzuje się wodoodpornością, odpornością na wstrząsy, wibracją, ochroną przed promieniowaniem rentgenowskim, a także szerokim zakresem temperatur pracy (od -25° do +85°C). Jeśli coś stanie się z dyskiem, użytkownik ma prawo skorzystać z usług dożywotniej ograniczonej gwarancji na produkt prosto od producenta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Kup Kingston SDXC Canvas Go! Plus 64 GB
Wszystkie ceny 17 →Kingston Canvas Go! Plus SD - 170MB/s - 64GB | 50 zł |
Kingston Karta pamięci SD 64GB Canvas Go Plus 170/70MB/s CL10 U3 V30 SFKIN | 39 zł |
Kingston SDXC Canvas Go Plus 64GB 170R C10 UHS-I U3 V30 RF-SD-KNG-185 | 39 zł |
Karta pamięci KINGSTON Canvas Go! Plus SDXC 64GB | 39 zł |
Karta pamięci KINGSTON Canvas Go! Plus SDXC 64GB | 39 zł |
Modyfikacje Kingston SDXC Canvas Go! Plus
Ceny na Kingston SDXC Canvas Go! Plus |
---|---|---|---|---|
Kingston SDXC Canvas Go! Plus 64 GB | od 35 zł | 18 oferty | ||
Kingston SDXC Canvas Go! Plus 128 GB | od 57 zł | 17 oferty | ||
Kingston SDXC Canvas Go! Plus 256 GB | od 85 zł | 14 oferty | ||
Kingston SDXC Canvas Go! Plus 512 GB | od 216 zł | 15 oferty |