Карта пам'яті Kingston SD Canvas React Plus 64 ГБ
Відео 3Фото 14 |
Kingston SDXC Canvas React Plus 64Gb |
|
Високопродуктивна карта пам'яті SD-калібру для використання спільно з фото- та відеоапаратурою. Карті надано клас відеозапису V90, що говорить про підтримку мінімально гарантованої швидкості запису на рівні від 90 МБ/с. З такими даними флешка відмінно пригодиться для зйомки 4К та 8К-відеороликів без розривів та випадання кадрів. У моделі знайшла застосування двоконтактна шина обміну даними стандарту UHS II.
Фактичні швидкісні показники роботи накопичувача становлять 300 МБ/с під час запису інформації та 260 МБ/с під час читання. У комплекті з Kingston SDXC Canvas React Plus 64Gb йде компактний USB-картридер, який забезпечує, за словами виробника, швидкість читання до 285 МБ/с. Робочий спектр температур для картки пам'яті варіюється в найширших межах від -25 °С до +85 °С. Як правило, на лівому боці корпусу накопичувача є повзунок для захисту від запису. Важливим фактором успіху моделі є дворічна гарантія на картридер та довічна обмежена гарантія на флешку від виробника.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Купити Kingston SD Canvas React Plus 64 ГБ
Усі ціни 13 →Kingston Canvas React Plus 64 GB SDXC karta pamięci UHS-II 300R/260W U3 V9 | 185 zł |
Kingston Canvas React Plus V90 SD - 300MB/s - 64GB | 201 zł |
Kingston Karta pamięci SD 64GB Canvas React Plus 300/260 UHS-II U3 SFKINSD | 186 zł |
Kingston SDXC Canvas React Plus 64GB 300R/260W UHS-II U3 RF-SD-KNG-201 | 186 zł |
Kingston Karta pamięci SD 64GB Canvas React Plus 300/260 UHS-II U3 | 210 zł |
Модификації Kingston SD Canvas React Plus
Ціни на Kingston SD Canvas React Plus |
---|---|---|---|---|
Kingston SD Canvas React Plus 32 ГБ | від 95 zł | 10 пропозицій | ||
Kingston SD Canvas React Plus 64 ГБ | від 185 zł | 14 пропозицій | ||
Kingston SD Canvas React Plus 128 ГБ | від 375 zł | 11 пропозицій | ||
Kingston SD Canvas React Plus 256 ГБ | від 834 zł | 12 пропозицій |