Карта пам'яті Kingston microSD Canvas Select 32 ГБ
Відео 2 |
Kingston microSDHC Canvas Select 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Kingston microSD Canvas Select
Ціни на Kingston microSD Canvas Select |
---|---|---|---|---|
Kingston microSD Canvas Select 32 ГБ | від 51 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston microSD Canvas Select 64 ГБ | від 69 zł | 6 пропозицій | ||
Kingston microSD Canvas Select 128 ГБ | від 57 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →