Карта пам'яті Kingston microSD Canvas Select Plus 512 ГБ
Відео 2 |
Kingston microSDXC Canvas Select Plus 512Gb |
|
Наявність адаптера в комплектації карти пам'яті залежить від магазину.
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston microSD Canvas Select Plus 512 ГБ
Усі ціни 33 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston Canvas Select Plus SDCS2/512GBSP Karta MicroSD Czarny 512 GB | 160 zł |
Kingston Canvas Select Plus microSD/SD - 100MB/s - 512GB | 204 zł |
Kingston Karta pamięci microSD 512GB Canvas Select Plus 100/85MB/s SFKINMD | 162 zł |
Kingston microSDXC Canvas Select Plus 512GB 100R/85W Class 10 UHS-I RF-SDM | 165 zł |
Karta pamięci KINGSTON microSDXC Canvas Select Plus 512GB + Adapter | 160 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston microSD Canvas Select Plus
Ціни на Kingston microSD Canvas Select Plus |
---|---|---|---|---|
Kingston microSD Canvas Select Plus 32 ГБ | від 20 zł | 15 пропозицій | ||
Kingston microSD Canvas Select Plus 64 ГБ | від 23 zł | 46 пропозицій | ||
Kingston microSD Canvas Select Plus 128 ГБ | від 40 zł | 40 пропозицій | ||
Kingston microSD Canvas Select Plus 256 ГБ | від 79 zł | 39 пропозицій | ||
Kingston microSD Canvas Select Plus 512 ГБ | від 159 zł | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →