Карта пам'яті PNY PRO Elite Class 10 U3 V30 microSDXC 512 ГБ (P-SDUX512U3100PRO-GE)
Фото 7 |
PNY PRO Elite Class 10 U3 V30 microSDXC 512Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PNY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PNY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації PNY PRO Elite Class 10 U3 V30 microSDXC
Ціни на PNY PRO Elite Class 10 U3 V30 microSDXC |
---|---|---|---|---|
PNY PRO Elite Class 10 U3 V30 microSDXC 64 ГБ | від 26 zł | 7 пропозицій | ||
PNY PRO Elite Class 10 U3 V30 microSDXC 128 ГБ | від 60 zł | 2 пропозиції | ||
PNY PRO Elite Class 10 U3 V30 microSDXC 256 ГБ | від 80 zł | 6 пропозицій | ||
PNY PRO Elite Class 10 U3 V30 microSDXC 512 ГБ | від 130 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →