Карта пам'яті A-Data Premier Pro microSD UHS-I U3 Class 10 V30S 512 ГБ (AUSDX512GUI3V30SA1-RA1)
A-Data Premier Pro microSDXC UHS-I U3 Class 10 V30S 512Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data Premier Pro microSD UHS-I U3 Class 10 V30S 512 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ADATA Premier Pro microSDXC 512GB 100R/80W UHS-I U3 Class 10 A2 V30S + Ada | 214 zł |
Karta ADATA Premier Pro MicroSDXC 512 GB Class 10 UHS-I/U3 A2 V30 (AUSDX51 | 228 zł |
Karta pamięci ADATA microSD Premier Pro, 512 GB, UHS1, U3, V30, A2 + adapt | 229 zł |
ADATA Premier Pro MicroSDXC 512 GB Class 10 UHS-I/U3 A2 V30 | 247 zł |
Karta microSD Premier Pro 512 GB UHS1 U3 V30 A2 + adapter | 216 zł |
Модификації A-Data Premier Pro microSD UHS-I U3 Class 10 V30S
Ціни на A-Data Premier Pro microSD UHS-I U3 Class 10 V30S |
---|---|---|---|---|
A-Data Premier Pro microSD UHS-I U3 Class 10 V30S 64 ГБ | від 33 zł | 13 пропозицій | ||
A-Data Premier Pro microSD UHS-I U3 Class 10 V30S 128 ГБ | від 58 zł | 20 пропозицій | ||
A-Data Premier Pro microSD UHS-I U3 Class 10 V30S 256 ГБ | від 118 zł | 6 пропозицій | ||
A-Data Premier Pro microSD UHS-I U3 Class 10 V30S 512 ГБ | від 214 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →