Карта пам'яті A-Data High Endurance microSD UHS-I 32 ГБ (AUSDH32GUI3V30SHA2-RA1)
Фото 5 |
A-Data High Endurance microSDHC UHS-I 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації A-Data High Endurance microSD UHS-I
Ціни на A-Data High Endurance microSD UHS-I |
---|---|---|---|---|
A-Data High Endurance microSD UHS-I 64 ГБ | від 39 zł | 6 пропозицій | ||
A-Data High Endurance microSD UHS-I 128 ГБ | від 63 zł | 7 пропозицій | ||
A-Data High Endurance microSD UHS-I 256 ГБ | від 109 zł | 5 пропозицій |