Карта пам'яті KIOXIA Exceria High Endurance microSD 32 ГБ (LMHE1G032GG2)
Фото 4 |
KIOXIA Exceria High Endurance microSDHC 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KIOXIA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KIOXIA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KIOXIA Exceria High Endurance microSD 32 ГБ
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karta SD MicroSD 32 GB Kioxia Exceria High LMHE1G032GG2 | 81 zł |
Karta pamięci KIOXIA Exceria High Endurance microSDHC 32GB | 60 zł |
Karta pamięci KIOXIA Exceria High Endurance microSDHC 32GB LMHE1G032GG2 | 60 zł |
Karta Kioxia Exceria High Endurance MicroSDHC 32 GB Class 10 UHS-I/U1 A1 V | 58 zł |
Karta pamięci 32GB + adapter microSDHC, UHS-1, U3, V10, A1 KIOXIA Exceria | 59 zł |
Kioxia Karta pamięci Exceria High Endurance (M303E), 32GB, microSDHC, LMHE | 64 zł |
Модификації KIOXIA Exceria High Endurance microSD
Ціни на KIOXIA Exceria High Endurance microSD |
---|---|---|---|---|
KIOXIA Exceria High Endurance microSD 32 ГБ | від 58 zł | 8 пропозицій | ||
KIOXIA Exceria High Endurance microSD 64 ГБ | від 94 zł | 6 пропозицій | ||
KIOXIA Exceria High Endurance microSD 128 ГБ | від 110 zł | 6 пропозицій | ||
KIOXIA Exceria High Endurance microSD 256 ГБ | від 238 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →