Карта пам'яті SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 128 ГБ (SDSDXXD-128G-GN4IN)
Фото 16 |
SanDisk Extreme Pro SDXC UHS-I Class 10 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 128 ГБ
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SanDisk Karta SDXC 128 GB Extreme PRO RescuePRO Deluxe do 200 MB/s UHS-I k | 95 zł |
SanDisk Extreme PRO SD - 200MB/s - 128GB | 111 zł |
SanDisk Karta pamięci Extreme Pro SDXC 128GB 200/90 MB/s V30 UHS-I U3 SFSA | 134 zł |
SanDisk SDXC 128GB Extreme Pro 200/90 MB/s V30 UHS-I U3 RF-SD-SND-204 | 121 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme PRO SDXC 128GB | 114 zł |
ще 17 пропозицій
Модификації SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10
Ціни на SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 32 ГБ | від 46 zł | 14 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 128 ГБ | від 95 zł | 22 пропозиції | ||
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 512 ГБ | від 326 zł | 23 пропозиції | ||
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 1 ТБ | від 717 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →