Карта пам'яті SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 512 ГБ
Відео 2Фото 12 |
SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 512Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 512 ГБ
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SanDisk Extreme Pro CFexpress - 1700MB/s - 512GB | 1 786 zł |
SanDisk CFexpress 512GB Extreme Pro 1700/1400 MB/s RF-CF-SND-083 | 2 475 zł |
Sandisk CFexpress Typ B Extreme Pro 512GB 1700MB/s N (w magazynie!) - Dost | 1 712 zł |
Karta SanDisk Extreme PRO CFexpress 512 GB (001864870000) | 1 596 zł |
SanDisk Extreme Pro® CFexpress® Card Type B 512GB - SDCFE-512G-GN4NN SDCFE | 2 945 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B
Ціни на SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 64 ГБ | від 376 zł | 14 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 128 ГБ | від 488 zł | 12 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 256 ГБ | від 616 zł | 19 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 512 ГБ | від 1 596 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →