Карта пам'яті Transcend CFexpress 820 512 ГБ (TS512GCFE820)
Фото 3 |
Transcend CFexpress 820 512Gb 256 ГБ512 ГБ |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend CFexpress 820 512 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karta Transcend CFexpress 820 CFexpress 512 GB (TS512GCFE820) | 925 zł |
Transcend Cfexpress 512gb Tlc Memory Card Czarny TS512GCFE820 | 1 038 zł |
Karta Transcend CFexpress 820 CFexpress 512 GB (TS512GCFE820) | 851 zł |
Модификації Transcend CFexpress 820
Ціни на Transcend CFexpress 820 |
---|---|---|---|---|
Transcend CFexpress 820 256 ГБ | від 532 zł | 4 пропозиції | ||
Transcend CFexpress 820 512 ГБ | від 851 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →