Karta pamięci Transcend CFexpress 820 512 GB (TS512GCFE820)
Zdjęcia 3 |
Transcend CFexpress 820 512Gb 256 GB512 GB |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend CFexpress 820 512 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend CFexpress 820 | 931 zł |
Karta Transcend CFexpress 820 CFexpress 512 GB (TS512GCFE820) | 925 zł |
Transcend Cfexpress 512gb Tlc Memory Card Czarny TS512GCFE820 | 1 040 zł |
Karta Transcend CFexpress 820 CFexpress 512 GB (TS512GCFE820) | 851 zł |
Modyfikacje Transcend CFexpress 820
Ceny na Transcend CFexpress 820 |
---|---|---|---|---|
Transcend CFexpress 820 256 GB | od 519 zł | 4 oferty | ||
Transcend CFexpress 820 512 GB | od 851 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →