Карта пам'яті Transcend microSD 300S 4 ГБ (TS4GUSD300S)
Фото 19 |
Transcend microSDHC 300S 4Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend microSD 300S 4 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend 300S | 33 zł |
Transcend TS4GUSD300S RF-SDMIC-TRN-021 | 22 zł |
Karta Transcend 300S MicroSDHC 4 GB Class 10 (TS4GUSD300S) | 25 zł |
Transcend 300S MicroSDHC 4 GB Class 10 | 19 zł |
Karta pamięci TRANSCEND 4 GB | 22 zł |
Модификації Transcend microSD 300S
Ціни на Transcend microSD 300S |
---|---|---|---|---|
Transcend microSD 300S 4 ГБ | від 19 zł | 5 пропозицій | ||
Transcend microSD 300S 8 ГБ | від 22 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend microSD 300S 16 ГБ | від 24 zł | 13 пропозицій | ||
Transcend microSD 300S 32 ГБ | від 23 zł | 12 пропозицій | ||
Transcend microSD 300S 64 ГБ | від 25 zł | 13 пропозицій | ||
Transcend microSD 300S 128 ГБ | від 54 zł | 13 пропозицій | ||
Transcend microSD 300S 256 ГБ | від 91 zł | 10 пропозицій | ||
Transcend microSD 300S 512 ГБ | від 188 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →