Карта пам'яті SanDisk Max Endurance microSD 64 ГБ (SDSQQVR-064G)
Фото 4 |
SanDisk Max Endurance microSDXC 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Max Endurance microSD 64 ГБ
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karta pamięci SANDISK Max Endurance microSDXC 64GB + SD Adapter | 91 zł |
SanDisk Max Endurance microSDXC 64GB Class 10 U3 + Adapter RF-SDMIC-SND-27 | 91 zł |
SanDisk Max Endurance MicroSDHC 64 GB Class 10 UHS-I/U3 V30 | 130 zł |
Karta pamięci SANDISK Max Endurance microSDXC 64GB + SD Adapter | 91 zł |
Karta pamięci SANDISK Max Endurance microSDXC 64GB + SD Adapter | 91 zł |
ще 7 пропозицій
Модификації SanDisk Max Endurance microSD
Ціни на SanDisk Max Endurance microSD |
---|---|---|---|---|
SanDisk Max Endurance microSD 32 ГБ | від 53 zł | 11 пропозицій | ||
SanDisk Max Endurance microSD 64 ГБ | від 91 zł | 13 пропозицій | ||
SanDisk Max Endurance microSD 128 ГБ | від 139 zł | 13 пропозицій | ||
SanDisk Max Endurance microSD 256 ГБ | від 255 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →