Карта пам'яті SanDisk Extreme V30 A1 microSD UHS-I U3 32 ГБ (SDSQXAF-032G-GN6MA)
SanDisk Extreme V30 A1 microSDHC UHS-I U3 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Extreme V30 A1 microSD UHS-I U3 32 ГБ
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SanDisk Extreme MicroSD/SD - 100MB/s - 32GB | 48 zł |
SanDisk microSDHC Extreme 32GB U3 V30 UHS-I A1 100/60 MB/s Mobile RF-SDMIC | 47 zł |
SanDisk Extreme microSDHC 32GB + adapter | 50 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme, microSDHC, 32 GB, A1 C10 V30 UHS-I U3 + ada | 44 zł |
SanDisk Extreme microSDHC 32GB + adapter | 50 zł |
ще 8 пропозицій
Модификації SanDisk Extreme V30 A1 microSD UHS-I U3
Ціни на SanDisk Extreme V30 A1 microSD UHS-I U3 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme V30 A1 microSD UHS-I U3 32 ГБ | від 42 zł | 15 пропозицій | ||
SanDisk Extreme V30 A1 microSD UHS-I U3 64 ГБ | від 129 zł | 1 пропозиція | ||
SanDisk Extreme V30 A1 microSD UHS-I U3 256 ГБ | від 130 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →