Карта пам'яті SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 32 ГБ (SDSQUAR-032G-GN6MA)
Фото 5 |
SanDisk Ultra A1 microSDHC Class 10 32Gb |
|
Накопичувач із збалансованими характеристиками, призначений для смартфонів, планшетів та фотоапаратів. В операціях читання флешка розвиває швидкість обміну даними до 98 МБ/с (за заявленими техспеціфікаціями), при записі інформації користувач має право розраховувати, що швидкість не просяде нижче 10 МБ/с. Підтвердження тому – маркування швидкісного класу Class 10 та класу відеозапису V10.
Також модель позначена личкою класу для мобільних програм A1. Він має на увазі швидкість довільного читання 1500 операцій введення-виведення в секунду і швидкість довільного запису - 500 операцій введення-виведення в секунду. SanDisk Ultra A1 microSDHC Class 10 випускається у великій "розмірній сітці" з місткістю сховища від 32 ГБ до 1 ТБ. Карта пам'яті має захист від ударів, високих температур, рентгенівських променів, пилу та води. Гарантія на неї дається терміном на 5 років, але залежно від магазину цей період може відрізнятися меншою або більшою стороною. У комплекті постачання флешки зазвичай йде перехідник на «дорослий» розмір SD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Купити SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 32 ГБ
Усі ціни 28 →SanDisk Ultra 32 GB microSDHC Memory Card SD Adapter with A1 App Performan | 63 zł |
SANDISK Karta pamięci SANDISK Ultra microSDHC 32GB/120MB/s + adapter SDSQU | 27 zł |
SanDisk Ultra microSD/SD - 120MB/s - 32GB | 36 zł |
SanDisk Ultra microSDHC 32GB 120MB/s A1 UHS-I + Adapter RF-SDMIC-SND-263 | 28 zł |
Karta pamięci SANDISK Ultra MicroSDHC 32GB + Adapter SD | 27 zł |
Модификації SanDisk Ultra A1 microSD Class 10
Ціни на SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 32 ГБ | від 24 zł | 30 пропозицій | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 64 ГБ | від 32 zł | 22 пропозиції | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 128 ГБ | від 44 zł | 32 пропозиції | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 200 ГБ | від 140 zł | 1 пропозиція | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 256 ГБ | від 90 zł | 3 пропозиції | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 400 ГБ | від 171 zł | 5 пропозицій | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 512 ГБ | від 165 zł | 23 пропозиції | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 1 ТБ | від 386 zł | 12 пропозицій |