Карта пам'яті SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 256 ГБ
Фото 5 |
SanDisk Ultra A1 microSDXC Class 10 256Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 256 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SanDisk MicroSDHC Elite Ultra 256GB 100MB/s w/Adapter 00183548 SDSQUAR-256 | 583 zł |
SANDISK Karta pamięci SANDISK Ultra microSDXC 256GB 120MB/s + adapter SDSQ | 90 zł |
SanDisk Karta pamięci 256GB V30 ULTRA microSDXC | 170 zł |
Модификації SanDisk Ultra A1 microSD Class 10
Ціни на SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 32 ГБ | від 24 zł | 29 пропозицій | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 64 ГБ | від 32 zł | 21 пропозиція | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 128 ГБ | від 44 zł | 31 пропозиція | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 200 ГБ | від 140 zł | 1 пропозиція | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 256 ГБ | від 90 zł | 3 пропозиції | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 400 ГБ | від 171 zł | 5 пропозицій | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 512 ГБ | від 165 zł | 22 пропозиції | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 1 ТБ | від 384 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →