Karta pamięci SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 256 GB
Zdjęcia 5 |
SanDisk Ultra A1 microSDXC Class 10 256Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 256 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk MicroSDHC Elite Ultra 256GB 100MB/s w/Adapter 00183548 SDSQUAR-256 | 580 zł |
SANDISK Karta pamięci SANDISK Ultra microSDXC 256GB 120MB/s + adapter SDSQ | 90 zł |
SanDisk Ultra microSDXC 256GB 120MB/S A1 | 90 zł |
SanDisk Karta pamięci 256GB V30 ULTRA microSDXC | 170 zł |
Modyfikacje SanDisk Ultra A1 microSD Class 10
Ceny na SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 32 GB | od 24 zł | 29 oferty | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 64 GB | od 32 zł | 22 oferty | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 128 GB | od 44 zł | 32 oferty | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 200 GB | od 140 zł | 2 oferty | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 256 GB | od 90 zł | 5 oferty | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 400 GB | od 171 zł | 5 oferty | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 512 GB | od 154 zł | 22 oferty | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 1 TB | od 433 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →