Karta pamięci Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3 64 GB (MB-MC64GA/RU)
Zdjęcia 4 |
Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3 64Gb |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Najlepszy przyjaciel smartfona
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów smartfonów Samsung, koreańska firma rozszerzyła i tak już bogatą ofertę produktową o karty pamięci. EVO Plus w pełni zasługuje na swoją nazwę, być może będąc najciekawszą kartą MicroSD w ofercie, łączącą prędkość sprintu, ładownica z dodatkowymi funkcjami i przystępną cenę.
4K i RAW? Nie ma problemu!
Samsung EVO Plus należy do klasy U3, najszybszej spośród kart microSD, dzięki czemu bez problemu może nagrywać wideo 4K z wysokim bitratem, kręcić w formacie RAW i inne zadania, w których ważne jest szybkie „obracanie” dużych ilości danych.
szybkość sprintu
Według danych paszportowych prędkość odczytu to ok. 100 MB/s, a prędkość zapisu to 60 MB/s. Jednocześnie minimalna możliwa do utrzymania szybkość wymiany informacji wynosi 30 MB/s. Możesz skopiować film o pojemności 3 GB do kompatybilnego urządzenia w około 38 sekund. To jeden z najlepszych wskaźników prędkości na rynku. Ogólnie rzecz biorąc, 64 GB EVO Plus może pomieścić 3 GB wideo 4K i ponad 14 000 zdjęć.
Odporny na wodę, promieniowanie i zmiany temperatury
Wszystkie rodzaje systemów ochrony obsługiwane z modelem pozwalają zachować wydajność nośnika informacji, nawet jeśli urządzenie, w które był wyposażony dysk flash, ulegnie awarii. Oceń sam, nie boi się wody morskiej (w zanurzeniu nie dłużej niż 72 godziny), ani fal elektromagnetycznych, ani promieni rentgenowskich, ani silnych zmian temperatury (od -25 do 85 stopni Celsjusza).
Modyfikacje Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3
Ceny na Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3 |
---|---|---|---|---|
Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3 64 GB | od 76 zł | 1 oferta | ||
Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3 128 GB | od 70 zł | 4 oferty | ||
Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3 256 GB | od 114 zł | 1 oferta | ||
Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3 512 GB | od 100 zł | 3 oferty |