Karta pamięci Kingston SD Canvas Select Plus 128 GB (SDS2/128GB)
Wideo 6 |
Kingston SDXC Canvas Select Plus 128Gb |
|
karty pamięci Kingston „Plus” Canvas Select charakteryzują się szybszym transferem danych i większą pojemnością niż oryginalne modele z tej serii, dzięki czemu idealnie nadają się do użytku z aparatami cyfrowymi i kamerami. Model SD z pamięcią 128 GB charakteryzuje się szybkością odczytu danych 100 MB/s, zapisywania informacji - 85 MB/s. Jednocześnie minimalny próg prędkości zapisu na dysk flash wynosi co najmniej 30 MB / s, co potwierdza przypisana klasa nagrywania wideo V30.
Kingston SDXC Canvas Select Plus 128Gb ma suwak po lewej stronie obudowy do ochrony przed zapisem. Po wyjęciu z pudełka dysk jest sformatowany w systemie plików exFAT. Amerykański producent karty pamięci udziela dożywotniej ograniczonej gwarancji na produkt i odpowiada za pełną wydajność pendrive'a w najszerszym zakresie temperatur zewnętrznych (od -25 °C do +85 °C). Kartę można przechowywać bez użycia w silnych mrozach do -40 °C.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Kup Kingston SD Canvas Select Plus 128 GB
Wszystkie ceny 10 →Kingston Canvas Select Plus SD - 100MB/s - 128GB | 60 zł |
Karta pamięci KINGSTON Canvas Select Plus, SD, 128 GB | 57 zł |
Karta pamięci KINGSTON 128 GB | 76 zł |
Karta Kingston Canvas Select Plus SDXC 128 GB Class 10 UHS-I/U3 V30 (SDS2/ | 45 zł |
Karta pamięci Kingston Canvas Select Plus SDXC 128GB UHS-I U3 (100R/85W) ( | 104 zł |
Modyfikacje Kingston SD Canvas Select Plus
Ceny na Kingston SD Canvas Select Plus |
---|---|---|---|---|
Kingston SD Canvas Select Plus 64 GB | od 25 zł | 21 oferta | ||
Kingston SD Canvas Select Plus 128 GB | od 45 zł | 11 oferty | ||
Kingston SD Canvas Select Plus 256 GB | od 79 zł | 18 oferty | ||
Kingston SD Canvas Select Plus 512 GB | od 161 zł | 16 oferty |