Karta pamięci Kingston microSD Canvas Select Plus 16 GB
Wideo 2 |
Kingston microSDHC Canvas Select Plus 16Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston microSD Canvas Select Plus
Ceny na Kingston microSD Canvas Select Plus |
---|---|---|---|---|
Kingston microSD Canvas Select Plus 32 GB | od 20 zł | 15 oferty | ||
Kingston microSD Canvas Select Plus 64 GB | od 23 zł | 48 oferty | ||
Kingston microSD Canvas Select Plus 128 GB | od 40 zł | 40 oferty | ||
Kingston microSD Canvas Select Plus 256 GB | od 79 zł | 37 oferty | ||
Kingston microSD Canvas Select Plus 512 GB | od 159 zł | 34 oferty |