Karta pamięci Kingston microSDHC Canvas Select Plus 2 Pack 64 GB (SDCS2/64GB-2P1A)
Zdjęcia 8 |
Kingston microSDHC Canvas Select Plus 2 Pack 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston microSDHC Canvas Select Plus 2 Pack 64 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta Kingston Canvas Select Plus MicroSDXC 64 GB + 64 GB Class 10 UHS-I/U | 56 zł |
Karta Kingston Canvas Select Plus microSD SDCS2/64 GB-2P1A klasa 10 (2 x k | 74 zł |
MEMORY MICRO SDXC 64GB UHS-I/2PACK SDCS2/64GB-2P1A KINGSTON | 68 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →