Karta pamięci Kingston microSD Canvas Select 128 GB
Wideo 2 |
Kingston microSDXC Canvas Select 128Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston microSD Canvas Select
Ceny na Kingston microSD Canvas Select |
---|---|---|---|---|
Kingston microSD Canvas Select 32 GB | od 51 zł | 1 oferta | ||
Kingston microSD Canvas Select 64 GB | od 69 zł | 4 oferty | ||
Kingston microSD Canvas Select 128 GB | od 57 zł | 1 oferta | ||
Kingston microSD Canvas Select 256 GB | od 126 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →