Karta pamięci KIOXIA Exceria G2 microSD with Adapter 128 GB (LMEX2L128GG2)
Zdjęcia 3 |
KIOXIA Exceria G2 microSDXC with Adapter 128Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KIOXIA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KIOXIA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje KIOXIA Exceria G2 microSD with Adapter
Ceny na KIOXIA Exceria G2 microSD with Adapter |
---|---|---|---|---|
KIOXIA Exceria G2 microSD with Adapter 32 GB | od 16 zł | 7 oferty | ||
KIOXIA Exceria G2 microSD with Adapter 64 GB | od 52 zł | 1 oferta | ||
KIOXIA Exceria G2 microSD with Adapter 128 GB | od 49 zł | 2 oferty | ||
KIOXIA Exceria G2 microSD with Adapter 256 GB | od 82 zł | 2 oferty | ||
KIOXIA Exceria G2 microSD with Adapter 512 GB | od 229 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →