Карта пам'яті Lexar High-Performance 633x microSD 128 ГБ
Фото 12 |
Lexar High-Performance 633x microSDXC 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar High-Performance 633x microSD 128 ГБ
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lexar 633x 128 GB Micro SD Karta microSDXC Karta Pamięci UHS-I z adaptera | 56 zł |
Karta pamięci LEXAR microSDXC 128GB + Adapter | 40 zł |
Lexar 128GB microSDXC High-Performance 633x UHS-I C10 A1 V30 U3 RF-SDMIC-L | 51 zł |
Karta pamięci LEXAR microSDXC 128GB + Adapter | 40 zł |
Karta Lexar 633x MicroSDXC 128 GB Class 10 UHS-I/U3 A1 V30 (LSDMI128BB633A | 58 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації Lexar High-Performance 633x microSD
Ціни на Lexar High-Performance 633x microSD |
---|---|---|---|---|
Lexar High-Performance 633x microSD 32 ГБ | від 47 zł | 1 пропозиція | ||
Lexar High-Performance 633x microSD 64 ГБ | від 49 zł | 2 пропозиції | ||
Lexar High-Performance 633x microSD 128 ГБ | від 40 zł | 10 пропозицій | ||
Lexar High-Performance 633x microSD 512 ГБ | від 188 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →