Карта пам'яті Lexar Professional 1066x microSDXC 64 ГБ (LMS1066064G-BNANG)
Lexar Professional 1066x microSDXC 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar Professional 1066x microSDXC 64 ГБ
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karta Lexar Microsdxc 64GB 1066x Adapt SD LMS1066064G-BNANG | 90 zł |
Lexar 64GB microSDXC High-Performance 1066x UHS-I C10 A2 V30 U3 RF-SDMIC-L | 47 zł |
Karta Lexar Professional 1066x MicroSDXC 64 GB Class 10 UHS-I/U3 A2 V30 (L | 57 zł |
KARTA PAMIĘCI LEXAR Professional 64GB micro SD | 55 zł |
Lexar Professional 1066x UHS-I MicroSDXC, 64 GB, Flash memory class 10, Bl | 67 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Lexar Professional 1066x microSDXC
Ціни на Lexar Professional 1066x microSDXC |
---|---|---|---|---|
Lexar Professional 1066x microSDXC 64 ГБ | від 47 zł | 10 пропозицій | ||
Lexar Professional 1066x microSDXC 128 ГБ | від 65 zł | 11 пропозицій | ||
Lexar Professional 1066x microSDXC 256 ГБ | від 151 zł | 7 пропозицій | ||
Lexar Professional 1066x microSDXC 512 ГБ | від 265 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →