Карта пам'яті Lexar Professional 2000x SD UHS-II V90 32 ГБ
Фото 3 |
Lexar Professional 2000x SDHC UHS-II V90 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar Professional 2000x SD UHS-II V90 32 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lexar Karta SDHC 32 GB Professional 2000 x UHS-II V90 U3 LSD2000032G-BNNNG | 430 zł |
Karta Lexar Professional 2000x SDHC 32 GB Class 10 UHS-II/U3 V90 (LSD20000 | 263 zł |
Lexar 32GB 2000x Professional SDHC UHS-II U3 V90 - darmowy odbiór w 22 mia | 219 zł |
Модификації Lexar Professional 2000x SD UHS-II V90
Ціни на Lexar Professional 2000x SD UHS-II V90 |
---|---|---|---|---|
Lexar Professional 2000x SD UHS-II V90 32 ГБ | від 219 zł | 3 пропозиції | ||
Lexar Professional 2000x SD UHS-II V90 64 ГБ | від 289 zł | 7 пропозицій | ||
Lexar Professional 2000x SD UHS-II V90 128 ГБ | від 499 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →