Карта пам'яті Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC 64 ГБ
Відео 1Фото 6 |
Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC 64 ГБ
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lexar SDXC Professional 64 GB 1800x UHS-II GOLD Series klasa 10 U3 V60 do | 186 zł |
Lexar Professional Gold 1800x SD - 280MB/s - 64GB | 136 zł |
Lexar SDXC 64GB Professional 1800x UHS-II U3 ( 180/270 MB/s ) RF-SD-LXE-07 | 149 zł |
Karta Lexar Professional 1800x SDXC 64 GB Class 10 UHS-II/U3 V60 (LSD18000 | 197 zł |
Karta Pamięci Lexar Pro 1800X Sdxc U3 (V60) Uhs-Ii R270/W180 64Gb | 129 zł |
Lexar 64GB 1800x Professional SDXC UHS-II U3 V60 - darmowy odbiór w 22 mia | 129 zł |
Відеоогляди
Модификації Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC
Ціни на Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC |
---|---|---|---|---|
Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC 64 ГБ | від 129 zł | 7 пропозицій | ||
Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC 128 ГБ | від 206 zł | 7 пропозицій | ||
Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC 256 ГБ | від 425 zł | 6 пропозицій | ||
Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC 512 ГБ | від 806 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →