Карта пам'яті Lexar Professional CFexpress Gold Type A 80 ГБ (LCAGOLD080G-RNENG)
Lexar Professional CFexpress Gold Type A 80Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar Professional CFexpress Gold Type A 80 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lexar 80GB Type A Gold Series (w magazynie!) | 499 zł |
Karta Lexar Professional Gold CFexpress 80 GB (LCAGOLD080G-RNENG) | 487 zł |
Karta pamięci Lexar CFexpress 80GB Type A (900MB/s) Professional - Raty (r | 369 zł |
Karta Lexar CFexpress Pro Gold R900/W800 (VPG400) 80GB (Type A) | 479 zł |
Lexar 80GB Professional Type A GOLD 900MB/s VPG400 - darmowy odbiór w 22 m | 479 zł |
Модификації Lexar Professional CFexpress Gold Type A
Ціни на Lexar Professional CFexpress Gold Type A |
---|---|---|---|---|
Lexar Professional CFexpress Gold Type A 80 ГБ | від 369 zł | 5 пропозицій | ||
Lexar Professional CFexpress Gold Type A 160 ГБ | від 649 zł | 5 пропозицій | ||
Lexar Professional CFexpress Gold Type A 320 ГБ | від 1 599 zł | 2 пропозиції |
Рекомендуємо