Карта пам'яті Lexar Professional 1066x SDXC 64 ГБ
Відео 2Фото 3 |
Lexar Professional 1066x SDXC 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar Professional 1066x SDXC 64 ГБ
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lexar SDXC Card 64GB / GB Professional 1066x UHS-I V30 U3 LSD1066064G-BNNN | 135 zł |
Lexar SDXC 64GB Professional 1066x UHS-I RF-SD-LXE-060 | 73 zł |
Karta Lexar Professional 1066x SDXC 64 GB Class 10 UHS-I/U3 V30 (LSD106606 | 80 zł |
Karta Pamięci Lexar Pro 1066X Sdxc U3 (V30) Uhs-I R160/W70 64Gb | 73 zł |
Karta pamięci Lexar SDXC 64GB 1066x (160MB/s) Professional | 79 zł |
KARTA LEXAR PRO SDXC 64G 1066X UHS I U3 V30 | 99 zł |
Lexar 64GB 1066x Professional SDXC UHS-I U3 V30 - darmowy odbiór w 22 mias | 99 zł |
Відеоогляди
Модификації Lexar Professional 1066x SDXC
Ціни на Lexar Professional 1066x SDXC |
---|---|---|---|---|
Lexar Professional 1066x SDXC 64 ГБ | від 73 zł | 7 пропозицій | ||
Lexar Professional 1066x SDXC 128 ГБ | від 95 zł | 6 пропозицій | ||
Lexar Professional 1066x SDXC 256 ГБ | від 175 zł | 6 пропозицій | ||
Lexar Professional 1066x SDXC 512 ГБ | від 578 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →