Карта пам'яті Lexar Professional 1667x SDXC 64 ГБ (LSD64GCB1667)
Відео 6Фото 4 |
Lexar Professional 1667x SDXC 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar Professional 1667x SDXC 64 ГБ
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lexar Karta pamięci LESDMI 64 GB 1000 Micro SDXC Class 10 UHS-II U3 microS | 163 zł |
Lexar SDXC 64GB Professional 1667x UHS-II U3 RF-SD-LXE-066 | 139 zł |
Karta Lexar Professional 1667x SDXC 64 GB Class 10 UHS-II/U3 V60 (LSD64GCB | 148 zł |
Karta Pamięci Lexar Pro 1667X Sdxc Uhs-Ii U3 (V60) R250/W120 64Gb | 139 zł |
Karta Lexar Pro 1667X SDXC 64GB UHS-II U3 (V60) R250/W120 | 149 zł |
Lexar 64GB 1667x Professional SDXC UHS-II U3 V60 - darmowy odbiór w 22 mia | 145 zł |
Відеоогляди
Модификації Lexar Professional 1667x SDXC
Ціни на Lexar Professional 1667x SDXC |
---|---|---|---|---|
Lexar Professional 1667x SDXC 64 ГБ | від 139 zł | 6 пропозицій | ||
Lexar Professional 1667x SDXC 128 ГБ | від 181 zł | 5 пропозицій | ||
Lexar Professional 1667x SDXC 256 ГБ | від 342 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →