Карта пам'яті Lexar FLY microSDXC UHS-I 64 ГБ (LMSFLYX064G-BNNNG)
Фото 8 |
Lexar FLY microSDXC UHS-I 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar FLY microSDXC UHS-I 64 ГБ
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lexar Fly 64 GB UHS-I microSDXC karta pamięci LMSFLYX064G-BNNNG | 59 zł |
Lexar FLY 64GB microSDXC UHS-I( 90/160 MB/s ) RF-SDMIC-LXE-061 | 58 zł |
Karta Lexar FLY SDXC 64 GB UHS-I A1 V30 (LMSFLYX064G-BNNNG) | 62 zł |
Karta Pamięci Lexar Fly Microsdxc 1066X Uhs-I / R160/W60Mb (C10/A2/V30/U3) | 58 zł |
Karta pamięci Lexar 64GB FLY UHS-I microSDXC | 59 zł |
Lexar 64GB microSDXC FLY High-Performance 1066x UHS-I A2 V30 U3 - darmowy | 59 zł |
Модификації Lexar FLY microSDXC UHS-I
Ціни на Lexar FLY microSDXC UHS-I |
---|---|---|---|---|
Lexar FLY microSDXC UHS-I 64 ГБ | від 58 zł | 7 пропозицій | ||
Lexar FLY microSDXC UHS-I 128 ГБ | від 80 zł | 8 пропозицій | ||
Lexar FLY microSDXC UHS-I 256 ГБ | від 125 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →